Hyde Park > Kącik djDziadka

Polska wersja BC2

<< < (3/3)

Ronin:
"Panie Kustoszu" to nie "facet" sprzedaje bilety, to napewno "Świstaki"... :)

djDziadek:
A Łyżka na to: "niemożliwe" -  ;D :lol: :P

Basia29PL:
Jak się tak przysłuchać w Polska wersję to chyba zgodzę się z Rubim że lepszy był by plutek uczący młodych w pierwszej lepszej JW.On porostu nie wczuł się w role przecież to słychać !

Co do gry jest świetna i nigdy nie ukrywałem że nie lubię trybu infrantry bo kocham czołgi i pojazdy,czekam  na te   mapy  .Chociaż ostatnio ostro molestowałem ten tryb ..



Staaary80:
Skoro pierwszy raz pisze, to się troszkę przedstawię.
30 lat w tym roku będzie, żonaty i dzieciaty. BC2 to mój pierwszy raz BF-ami w ogóle, wcześniej tylko CoD grałem. Ale zakochałem się w tej grze i lubię browarek ;P

A teraz, do rzeczy. Myślałem, że się te Polskie głosy nie sprawdzą, ale o dziwo nie jest źle, a czasami wręcz zajefajnie. Mi się podoba jak sobie krzyczą: "rozwalcie tych skur...." bosko po prostu, jak w życiu :-)

Hortak:

--- Cytat: djDziadek w 13 Lutego 2010, 18:32:17 ---Tak się zastanawiam, czy tego typu gry mają sens w wersji "single player"
Zawsze mogę się mylić i oby tak było tym razem.
Wiem, że wszyscy zachwyceni są grafiką, ale czy grafika tworzy klimat gry?, może pomóc ale sama w sobie niestety szybko przestanie być wartością, dla mnie osobiście BC2 nie ma takiego klimatu jak BF2, bardzo ubogi VS BC2 ale za to niesamowicie grywalny.

--- Koniec cytatu ---

Dorabianie "single player" do tej gry to jak dorabianie biegunów do taboretu.
Można, tylko po kiego grzyba, chyba tylko po to aby młodziaków przyciągnąć, taki chwyt reklamowy (dywaguje po co).
O wiele potrzebniejszea jest możliwośc treningu z botami i ze wszystkimi pojazdami i brońmi jakie w grze występują,aby nie trenowac w grze i nie przeszkadzać innym.

Klimat gry w multi tworzą ludzie i tylko ludzie.
Dla mnie BC2 to mod stworzony dla klasycznych pierwszolinowych piechociarzy i tylko dla nich, a takich jest najwięcej, wiec nie dziwi że wyszło.
Porównując to dziełko do starego BF2 to ma sie nijak, nei dla wszystkich.
Stąd nadal popularne stare BF2, jak widac grafika to jednak nie wszystko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej