Hyde Park > Kącik djDziadka

Polska wersja BC2

<< < (2/3) > >>

Mirek78:
Jak najbardziej jest to rozwinięcie BF .Dla mnie jest to BF2 z "klawiszami"BF2142 +CoD4 ze świetną grafą i jeszcze lepszą grywalnością.Gra zespołowa jest bardzo ważna ale jednostka też jest potrzebna i najważniejsze każdy znajdzie coś dla siebie.

Miki111:
Wydaje mi się że wydawanie opinii na podstawie szczątkowych informacji jest lekkim nadużyciem.
Po pierwsze jedna mapa to trochę mało żeby wyciągać wnioski na temat całej gry, zwłaszcza że jest to tylko jeden z trybów jaki będą dostępne w pełnej wersji.
Po drugie BC2 to inna dynamika i inny sposób walki, chociażby przez możliwość odradzania się na każdym członku drużyny.
Po trzecie wydaje mi się że to temat przyzwyczajenia i ogrania.
I po czwarte: jesteś dj starą marudą i powinni cię zamknąć w skansenie :D

Santo:
Po pierwsze witam wszystkich, chciałbym się przedstawić, znalazłem stronę szukając osób chętnych do BF:BC2. Jestem z Poznania, 30stka stuknęła 2 lata temu, gry towarzyszą mi do ZX Spectrum 48 więc już sporo lat i generalnie większość typów (RPG,TPP,FPS,RTS). Multi wciągnął mnie dopiero w listopadzie za sprawą COD:MW2. Zawsze się wzbraniałem wiedząc że to uzależnia i … miałem rację.
Wiem że jestem „świeżakiem” ale pozwolę sobie napisać parę słów o BF:BC2. Pierwsze jestem pod ogromnym wrażeniem, tu są prawdziwe bitwy w porównaniu z CODMW2 w którym były szybkie rozgrywki na ograniczonej przestrzeni. BF to przede wszystkim współpraca i informowanie, niesamowicie promujące współdziałanie system punktacji naprawdę super. Dzięki temu można mieć naprawdę sporo punktów nie zabijając nikogo. System zniszczeń który praktycznie uniemożliwia camping, pojazdy które dają przewagę ale jednocześnie nie są niezniszczalne [wystarczy marker + team 2 inżynierów], dobry medyk to połowa sukcesu, każda klasa zresztą jest potrzebna, snajper jako spotter + mortar, no i assault który ciśnie do przodu lub obstawia perymetr przy obronie. Kończąc naprawdę wciągająca gra, a tryb dobry bo w końcu rozgrywka toczy się o coś a nie tylko dla fragów. Do zobaczenia w Procie Valdez.

djDziadek:

--- Cytat: Miki111 w 14 Lutego 2010, 19:09:28 ---I po czwarte: jesteś dj starą marudą i powinni cię zamknąć w skansenie :D

--- Koniec cytatu ---

Wiem Mikuś, że jestem starą marudą i że... zaraz... a dlaczego przed wejściem do mojego domu stoi facet i sprzedaje bilety??? - MMMMAAAAAAAAAMMMMMOOOOOOOOO - ZAMKNĘLI MNIE W JAKIMŚ MUZEUM !!!!!!!!!!!!!!!!!   :D:D

Miki111:
:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej