Hyde Park > Kącik djDziadka

Wreszcie mogę :) ( bez podtekstów)

<< < (3/5) > >>

djDziadek:
Witam, miło spotkać fachowca (mam nadzieję iż nie przeceniam), oczywiście odpowiem, ponieważ po ostatnim wpisie troszkę się zmieniło ze sprzętem.
Zasilacz
COOLERMASTER eXtreme Power 500W

Co do pamięci, spoko, na razie przy odpowiedniej konfiguracji dają radę, choć jest troszkę mało ramu - i nie musi być szybszy, przy takiej samej ilości ram 1066 daj jakieś 20% wydajności, nie miałem kasy na szybszy, teraz jeśli będę zmieniał, zmienię co najmniej 2 x 2 Giga :)

Miki111:
no i po co Ci ten sprzęt, jak i tak nie chcesz z nami w BC2 grać tylko wchodzisz na serwer, poprzeklinasz i wychodzisz, do d..., takie granie.

Kotlet:
Bo to jest dj a nie playmen....:P

dms_ducky:
w końcu ktoś mu wygarnął...   a tak się Grysiem namęczyliśmy aby przestał gderać :(

djDziadek:
Cóż, sprzęt ok, gra ok, ale telepatycznie się z wami nie połączę, przestałem gderać ale grać nadal się nie da ...

Czekam jak się rozwinie sytuacja, ale tak naprawdę mam już Netię głębiej niż wczorajsze śniadanie, przygotowuję się do zabawy w sądzie, czekam jeszcze na opinię z UKE i ruszam do walki - w realu - niestety.

Kiedy wreszcie się uporam z tymi "pobierającymi opłaty za nic" może do tego czasu będą już łącza 25 Mb/s wtedy chyba da się pograć :) - obecnie czekam po 20 - 25 sek. na otwarcie się strony... przypał jak diabli... - zresztą widzieliście moje pingi ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej