Hyde Park > Kącik djDziadka

Wreszcie mogę :) ( bez podtekstów)

<< < (4/5) > >>

Pangrys:
Złej baletnicy to ... :D  :gun

djDziadek:
I właśnie z powodu takich wypowiedzi przestałem biadolić, ale skoro padają zarzuty mam prawo odpowiedzieć a Ty Grysiu nóż mi w plecy wbijasz, echhhhh ty ..., :banned: Brutusie ...  :mur:  :cenzura:  :cenzura:

Miki111:
bo zamiast gderać pociągnął byś sobie jakiś światłowodzik do chaty, i pingi byś miał jak ta lala, a potem jakiś provider i jeszcze mamona na zwrot kosztów, jak tam u Ciebie w okolicy taka lipa z netem to by się pewnie chętni znaleźli.

djDziadek:
Myślałem o tym Miki, ale tu same dziadki co to przeglądają strony i nie widzą jakie mają lagi - a takich trudno przekonać :)

Miki111:
to zależy ilu dziadków w okolicy i jaką byś cenę zaśpiewał, na taniego neta każdy się skusi, kwestia tylko w tym ilu ich będzie, poza tym jak miałbyś mało klientów to najpierw przygotuj bazę, tzn. posiej w okolicy jakieś małe osiedle domków, chociaż po co domki, walnij jakiś apartamentowiec, w końcu zawsze to mniejsza powierzchnia do zabudowy a ilość klientów ta sama - i klienci będą. Tak że nie marudzimy, tylko idziemy do urzędu i pytamy się o środki unijne na inwestycje.
P.S.
kurde jakie to proste, szkoda że ja mieszkam w centrum miasta :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej