Hyde Park > Kącik djDziadka

Serwery, których nie polecamy ...

<< < (4/9) > >>

[Yossarian]:
http://g4g.pl/forum/admini-163/wyrzucono-cie-z-gry-powod-ogarnij-sie-chlopie/new/#new
Tej nocy ca 1:05 na serwie g4g.pl inf only, mapa valparaiso, zostalem wywalony z gry. Gralismy w kilku BroWarowcow i bylo calkiem sympatycznie do tego momentu:

Tak jak tam gralismy (np Jo, Ducki, Mirek) chyba zaden z nas nie zauwazyl zadnych przeslanek do tego rodzaju postepowania ze strony admina?
Gralo sie swietnie i bardzo fair!
Pytam sie grajacy ze mna: czy uwazacie, ze to bylo sluszne?

engl ver:
Jo did u find it any reason why i got kick/ban last night form this great game on Valparaiso on server inf only? If i have broke it any rule? Or i have abuse any 1?

sgt.PifPaf:
musiałeś coś przeskrobać - grałem kilka razy na serwerach "graczy dla graczy" - mają tam dość specyficzne i ostre zasady. Często to co jest normalne gdzie indziej tam jest zakazane.

[Yossarian]:
prosze pifpaf zrozum gralo sie swietnie! moze za duzo blach sciagnalem? ciekawy jestem czy mirek mial jakies onfo po swojej stronie czatu, byl naszym jedynym liczacym sie przeciwnikiem...

sgt.PifPaf:
grało się swietnie nie oznacza że zgodnie z ich rules'ami  ;)
a są one w niektórych przypadkach jakby to powiedzieć... mało mierzalne ;D

[Yossarian]:
wszyscy jestesmy brudni, basr rape niemile widziany to cale rules
nie robilismy base rape atakujacym, zajafejnie bronilismy mcomow serwer byl inf only! w c*uj blach sciagnalem!
nie bylem na czitach, zespoly byly w miare wyownane, choc bez mirka przepadli by jak sliwki w kompocie!
wsio jasne?!
Drugie mcomy na Valparaiso, osobiscie zapuszczalem sie maksymalnie do ca 100m od wiezyczki w bazie atakujacych!

ja pie*dole a mialem nie palic! ide po fajki!

sprawdzalem w ich rules: nie ma br na ich serwach w rush!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej