Hyde Park > Kącik djDziadka

Serwery, których nie polecamy ...

<< < (6/9) > >>

[Yossarian]:
pifpaf o czym ty pitolisz? :browar:
czytalem rules serwow g4g.pl  :medit:
wmawiasz mi dziecko? bronilismy mcomow jak lwy, spychajac wroga pod jego baze! chlopie wake up! Nie robilem se wycieczek po blaszke!

sgt.PifPaf:
o rulesach na serwerach g4g  :browar:

bo ja przed grą u nich i po kilku postach nawiedzonych małolatów na forum battlefield po prostu udałem się na strone gamers for gamers i przeczytałem wszystkie punkciki z ich regulations
IMO są świetne
tylko jak u diabła admin ma tego wszystkiego pilnować
czyli jak mawiał mój trener od ISO9001:2009 i innych HACCP'ów
kompletnie niemierzalne  ;D

ale nigdy nie spotkałem się u nich z jakimiś niezasłużonymi restrykcjami
przynajmniej jak tam grałem - bo już nie gram - mają za dobre jak na Polskę łącze - później nie potrafię sie ponownie przyzwyczaić do pingów i lagów na GB czy NL serwerach

Miki111:
One nie są dziwne tylko snobistyczne, takiej wiochy to chyba nie ma na żadnym serwerze, podejrzewam że Yossi został wywalony za ściąganie gościom blach, no ale cóż jak się bierze adminów z łapanki to potem są takie efekty. Z resztą ten regulamin to chyba też pisał jakiś oszołom, który nie do końca zdaje sobie sprawę co można i kiedy można w grze. Szkoda gadać, nigdy nie czytałem tego regulaminu i grało mi się tam całkiem dobrze ale jak oni mają takie szopki odwalać to faktycznie chyba trzeba będzie odpuścić te serwer.

sgt.PifPaf:
podsumowując teoretycznie ten regulamin IMO jest świetny bo ma promowac teamwork
ale w praktyce jest do d... i daje adminowi praktycznie nieograniczoną swobodę jego interpretacji
 :rotfl:

Jonikka:
to win in rush you sometimes have to flank the enemy positions... rushing down to m-com that has strong defensive support from your enemies is suicide, and you only have 75 tickets... so the best way is to go around and in that way give your teammates chance to advance through the middle = team-play... Valparaiso is perfect for that and we always do it, don't we?

other stuff written there if fine and is obligatory if you want to call yourself FAIR-PLAYER!!! :browar:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej