Hyde Park > Kącik djDziadka

Serwery, których nie polecamy ...

<< < (7/9) > >>

[Yossarian]:
No w sumie to, mysle, ze podczas gry na tej mapie na tym serwie, ponad 10 blach lekko sciagnalem... potem wywalilo mnie do pulitu ale wrocilem, i po kolejnych ja wiem ca 12-14 byl wykop :-*

Z wczoraj w sumie mam lekko ponad 100 blach, w jednej jedynej rundzie było ich np 20 (nie wykopali mnie to mam skriny :rotfl: )

grałem z Jo w squadzie, skopaliśmy atak na arica conquest ca 270 do 0 :rotfl: zreszta graliśmy do po 3 rano ;)

Kiedyś dostałem bana za 16 blach 'on row' czyli po kolei... Ale jak wiecie ja juz tak gram, a chyba nie macie do mnie pretensji, że nie gram zespołowo? :browar:

[Yossarian]:
Sprawa sie rypla:
Zenekk12 vel butcher72 admin ktory mnie wywali widzial sytuacje tak:

Witam jestem na wyjezdzie na plarzy ale wziolem laptopa i dobrze bo widze ze kolejny dramat ..najlepiej siedziec w koncie i plakac a nie reagowac bo zaraz sa skargi :-/kolejna "Drama" skrzywdzonego nieslusznie.

Ban byl na runde ,ja go dalem poniewaz wczesniej runde mialem od ciebie 2 TK za ktore nawet nie usluszalem "sory" a mysle ze przez grzecznosc powinien to uslyszec kazdy z nas w kolejnej rundzie kampiles na naszym spawnie sam osobiscie bylem przez ciebie skilowany conajmniej 2 razy, nastepnie pobiegles bronic swojej bazy jak zaplantowali nasi wam M-coma.Gdy go rozbroili spowrotem wracales nam na respa i kilowales. Zasada jest ze wykonujemy cele misji, twoim zadaniem bylo bronic swojej bazy a nie latac nam na spawna.Reasumujac przyczyna :ogolne nieogarniecie w grze. bez wpisu do akt bo nawet nie wpisalem ci warna ale ty zrobiles drame bo czujesz sie jak wszyscy ktorzy odwalili babola ,czysty i przezroczysty.

Mam nadzieje ze wyczerpalem twoja potrzebe informacji w sposob wystarczajacy.

Pozdrawiam

Ps.mam 38 lat i naprawde grzeje mnie czy masz moje dogtagi czy nie bo podchodze do gry bardzo na luzie i sie nie podniecam jak panienka okresem.Gram juz od wielu lat i jedyne co mie razi to warcholstwo..

ogrnia mnie pusty smiech, ani razu nie bylem na spawnie!
Tak jak pisalem, maksymalnie byle kawl od wiezyczki na I mcomach, zdobytch przez atakujacych na Valparaiso, najczesciej okolice duzego drzewa przed mcomami obok latarni i okolice mcomow lub ladowiska :rotfl:

sgt.PifPaf:
ogólnie to wygląda jakby tłumaczone było za pomocą google translatora - składnia, błędy...
jeżli admin to taka osoba która ma mieć autorytet to sorry tym tekstem na pewno go we mnie nie wzbudziła  ;D

jak to w przypadku większości for i serwerów wg regulations autoytet admina/moderatora jest niepodważalny - problem w tym, że narzucony  8)

a narzucony autorytet to o kan d... potłuc

 :sorry: ale admin czy moderator z niego to jak z koziej d... trąba  :gun


sory za moje błedy ale pisze z IE bez sprawdzania ortografii i po 3 butelkach Warki plus prawie całej butelce włoskiego vermouthu - Totino, zaraz otwieram do rodzinej kolacji Kadarke

djDziadek:
Yossarian, zawsze mamy do ciebie o to pretensje  -teamwork to podstawa, podobnie jak treningi 3 razy dziennie siedem dni w tygodniu, olewasz jedno i drugie, otrzymasz chyba karę regulaminową....

Po 3 bronki na głowę każdego grupowicza....

może wtedy zapomnimy o tym jak lamisz na serwerach - buuuuhhhaaaahahahaha

Pangrys:
Yoss ...
Na ilu forach opiszesz jeszcze tą sytuację ?? Ja po analizie ich Regulaminu , stwierdziłem że Admin miał prawo cie kicknąć ...

--- Cytuj ---3) Gramy zespołowo, osobnicy biegający za fragami bądź grający na własną rękę będą kickowani, niereformowalni - banowani. Jeśli nie dajesz backupu - nie starasz się rozbrajać zaminowanego M-COMa możesz być potraktowany jako fragołap.
--- Koniec cytatu ---

Siedzenie prawie na ich respie może być tak traktowane ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej