Hyde Park > Kącik djDziadka

Serwery, których nie polecamy ...

<< < (9/9)

[Yossarian]:
Zapoznalem sie blizej z zaloga G4G i... nie taki diobel strazny jak go maluja :rotfl: Wspolpraca uklada sie b. dobrze:
http://g4g.pl/forum/serwer-(4)/(kandydaci)-shark_pl-bydziol-biork/
to z wczoraj: gralismy z Apofim, gdy kampiaca C (nelson w podboju) dzieciarnia zaczela pyskowki :admin: :glupek:

ps wciaz uwazam, ze moj ban byl nie fair... ale bylo, minelo :browar:

Reksio1:
Hejka .Pozwolę sobie powiedzieć tutaj parę słów na temat G4G bo też miałem z nimi do czynienia tyle że w Medal2010 . Generalnie Adminem zostaje tam każdy kto wyraża taką chęć tak więc miejcie Panowie świadomość że rozmawiając z w/w osobą rozmawiacie z chłopcem który ma przerośnięte ambicje i to pod każdym względem :(  Fakt regulamin mają obszerny i mocny ale działający tylko w jedną stronę no bo jak można prowadzić rozmowy z 14 latkiem który zupełnie inaczej widzi świat ???? Ja osobiście jestem zrażony do tej nazwy z powodu w/w punktów . Serwery dostają za darmo do dyspozycji z Poznańskiej firmy telekumikacyjnej która ta wykupuje je od EA i odpisuje koszty. A z doświadczenia każdy wie że jak coś się dostaje za darmo to nie ma wtedy szacunku do owej rzeczy i tak samo wygląda sprawa z G4G nie mają szacunku do innych graczy . Nie wiem może ja miałem pecha że natrafiłem na takie mleczne osoby być może się mylę .....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej