Hyde Park > Inne gry

Total War: Shogun 2

<< < (2/4) > >>

Ogre:
Ano Bratiszka... Nawet moja żona się tą pozycją zainteresowała, ale aby w to grać, musiałbym ograniczyć BFa. Trochę zbyt wiele srok naraz :)

Choices, choices...

Staaary80:
Ehhh te wybory, których musimy dokonywać. Ja już zamówiłem Shogun 2, żonka sobie zamówiła Dragon Age 2, masakra kiedy w to wszystko grać :), a gdzie CoD, BF, Dead Space 2.... chyba muszę wygrać w tego totka, żeby nie trzeba było pracować :P

Ogre:
O! Jak będziesz miał jakieś wrażenia z Dragon Age'a 2 to daj znać. Też swego czasu się zastanawiałem...

Staaary80:
Mam już wrażenia po wersji demo :-) żonka jest zachwycona, ja zabierałem się 3 razy do tego dema i się tylko wkurzałem, bo sam sobie pod górę robiłem, a mianowicie w wersji demo jak dasz alt+tab, to się wiesza, no i 3 razy sobie zawiesiłem :P
Ale co do samej gry, wygląda fajnie, jest rzeź niesamowita, krew bryzga, głowy i inne członki latają w powietrzu. Zapowiada się fajnie, choć trochę bardziej konsolowo mam takie wrażenie, łatwo nie będzie. Ale mam nadzieję, że gra będzie wciągająca, bo początek jest obiecujący.

W wersji demo możesz przejść prolog jako mag, łotrzyk czy wojownik (czyli klasy dostępne w grze)

Tobiasz:

--- Cytat: maczeti w 28 Lutego 2011, 10:34:23 ---Ehhh te wybory, których musimy dokonywać. Ja już zamówiłem Shogun 2, żonka sobie zamówiła Dragon Age 2, masakra kiedy w to wszystko grać :), a gdzie CoD, BF, Dead Space 2.... chyba muszę wygrać w tego totka, żeby nie trzeba było pracować :P

--- Koniec cytatu ---

A gdzie to piwko lub flaszka ze mną..?  ;D Cholera trzeba będzie używać cheatów, aby dobę wydłużyć o kolejne 24 h.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej