Hyde Park > Inne gry

CRISIS 2!!!!!!!!!!

<< < (2/3) > >>

Gelert:
to jeszcze maczeti napisz jakiego masz kompa, bo coś mi się wydaje, że niektórzy z nasz to mogą sobie jedynie na yt pooglądać, na moim kompie to ledwo w jedynkę mogłem sobie popróbować sił

a i pytanie, jak z demolka otoczenia?

Staaary80:
Wcale nie mam mocnego: Core2duo e5300 2,60 podkręcone na 3,0, 4GB ram 800mhz, radeon 4850 512mb, płyta główna ASUS jakiś tam.
Co do niszczenia otoczenia, to nie ma generalnie czegoś takiego, poza rozwalaniem szyb.

Bratiszka:
Akurat dla mnie nie ma problemu bo rosyjski znam perfekt, ale we wszystkich grach zawsze są co najmniej dwie wersje rosyjska i angielska  :D
Dodam jeszcze, że jest dużo gier w 3d z dołączonymi okularami (jakość wykonania marna ale są), np nie słyszałem, żeby Mafia II czy FIFA 11 były w 3d, ciągle mówi się o nowych technologiach, specjalnym sprzęcie, a tu proszę instalujesz program i śmiga

Gelert:
a'propo 3d to jeszcze pozostaje pytanie, jak długo można w taką grę pograć?


wieki temu, jeszcze w epoce dooma, mój kumpel pracował w sklepie komputerowym i pożyczył sobie do domu "hełm, do vr", efekt super, hełm na łeb manipulator w łape i dawaj w dooma, problem tylko że można sobie było pograć ze 20 minut góra, potem zaczynał siadać błędnik i jak ktoś przedobrzył, lądował w kiblu, ale za to ubaw co nie miara, polewka z grającego niesamowita

djDziadek:
Część dyskusji przeniesiona do właściwego wątku:
http://www.forum.grupabrowar.pl/index.php/topic,844.0.html  - "kupno gier na Ukrainie"
więc proszę tutaj zachować już porządek dyskusji :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej