Hyde Park > Kącik djDziadka

Narzekania DjDziadka na BF3

<< < (3/4) > >>

arturcz111:
 Dj tu nie chodzi o dokładność grafiki ( źdźbła trawy czy ziarnka piachu) tylko o skale widzenia przejrzystość kontrast światła i cieni, nawet przy minimalnych ustawieniach grafika będzie powalać, a skala widzenia i jakości detali będzie większa niż w BC2 więc wroga można będzie dostrzec szybciej . Ale ty wolisz biegać w szarych kolorach tak jak to było przy 2142 na minimalnych ustawieniach, więc mała rada dla ciebie skoro nie przykładasz uwagi do grafiki i detali w czasie gry nawet przy minimalnym ustawieniu to ściągnij z strychu czarno biały ekran i sprawa załatwiona grafika już nie będzie tobie przeszkadzać

Hortak:
Pangrys : i tu własnie wielka szkoda, gracze jak pokazało zycie potrafią zrobic dużo lepsze mapy z wyposażeniem niż firma...
A dodatki...cóż z tego co pokazali i z ich atrakcyjności i popularności można cokolwiek wywnioskowac, chyba tylko poza vietnamem (ten jest popularny,a więc grywalny).
Mnie osobiście dziwi taka polityka, tym bardziej że firma całkiem niezle zarabia i zarabiała, więc bić się jeszcze o jakies zaskórniaki...eee....ale cóż, jak się ma milion jeden dolarów to chyba lepiej niż sam milion.

Dziadek : niewątpliwie masz racje, inny przykład na jaki grzyb ta trawa i krzaki skoro cie w nich widac?
Już pomijając to całe maskowanie ubiorcze, które swoją droga jest żenujące w skuteczności, taki bajer.
Wsio na jedno kopyto zima to czy lato , łaka czy pustynia.
I to dałoby się zrobić,ALE byoby za trdno.
Pryzpomij sobie jakie cyrki były ze snajperami w BF2...nie wiedzieli co zrobić, za skuteczny, to obcinali, nawet teraz w BC2 giwera ci sie rusza przy celowaniu, to specjalny dodatek trzeba....znowu cyrk.
Jest wiele rzeczy które aż sie prosza o wprowadzenie, proste, no skoro preorują o reliźmie...ale tego nie zrobią  dlatego że rzesza biegaczy sarkac będzie.
I kółko się zamyka.
Zamiast tego nawrzucaja rodzajów broni jak psów na jarmarku, nazdobywasz naodblokowujesz i co?  8)
Obawiam się że z takiej polityki i podejścia nie zrezygnują, większosc rajcują efekty graficzne i bieganie do przodu, ja tu tam wróg i walimy, kóry padnie pierwszy i jeszcze kamera skąd strzela żeby dopaść gada.
Potem znaczek, punkty i miska się raduje.

Kiedyś z zonką oskryptowaliśmy pewną gre wprowadzajac realizm, na zyczenie.
I co się okazało? Że fajne i owszem ale...za trudne, bo trzeba uwazać ,myślec, planowac...czasu szkoda.
Ci co byli goracymi zwolennikami nagle stali się zagorzałymi przeciwnikami  :lol:

arturcz111:
Ujmę to tak jaka by nie była ta BF3 to i tak będą w nią grać, i dodam jeszcze fakt że jak przechodziłem z 2142 na BC2 to nie mogłem się odnaleźć  krzaki, zarośla tego nie było w 2142 aż tak widoczne sporo czasu zajęło mi się wgranie w BC2, ale dałem rade i teraz wszystkie te detale krzaki, cienie i smugi po pociskach wcale mi nie przeszkadzają a wręcz pomagają w czasie gry. Podejrzewam, że na początku też trzeba się będzie wgrać w BF3 ale po BC2 będzie to o wiele prostsze

Gelert:

--- Cytat: Hortak w 07 Czerwca 2011, 13:32:34 ---Kiedyś z zonką oskryptowaliśmy pewną gre wprowadzajac realizm, na zyczenie.
I co się okazało? Że fajne i owszem ale...za trudne, bo trzeba uwazać ,myślec, planowac...czasu szkoda.
Ci co byli goracymi zwolennikami nagle stali się zagorzałymi przeciwnikami  :lol:

--- Koniec cytatu ---

ale o co kaman?
bo już nie bardzo zaczynam rozumieć te dywagacje, ktoś chce kampić, kupuje coda, ktoś chce mieć realizm pola walki, niech gra opf2, aa, czy innego snajpera, gdzie ma pół godziny czołgania, aby oddać jeden strzał, ktoś inny lubi demolkę pola bitwy, dynamikę itp, ma bc2, inny lubi walkę z obcymi, nietypowe bronie, sporo pojazdów i innych wieżyczek, radarów ma qw:et, dla każdego coś miłego, marudzenie że bf3 będzie taki siaki czy owaki, to jak gadanie o wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkiej nocy :)

jak dla mnie zupełnie bez sensu

dms_ducky:

--- Cytat: Gelert w 07 Czerwca 2011, 16:10:41 ---..to jak gadanie o wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkiej nocy :)

jak dla mnie zupełnie bez sensu

--- Koniec cytatu ---

jak bezsensu?.. zupka rybna (z karpia, pychota) u mojej mamy z okazji choinki, a na zająca żurek i pieczona szynka u teściowej .. co roku mam dylemat

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej