Hyde Park > Inne gry

SW tOR

<< < (3/10) > >>

Staaary80:
Ja też się przyglądam tej grze, ale w sumie szkoda mi kasy i jak sobie pomyślę, że jeszcze abonament trzeba płacić to szlag mnie trafia. No i to MMORPG, kiedy ja miałbym w to grać :(

apofi5:
Przegięli z ceną :gun

sgt.PifPaf:
To prawda - cena iście zaporowa (najtaniej znalazłem za 165 zł). A i bez "prepka" lub otwarcia abonamentu tych "darmowych" 30 dni nie uświadczysz  ::)

Ale to moje ulubione universum - i właśnie dlatego jeszcze się nad tym zastanawiam...
Toż ja na wagarach byłem z 60 razy w kinie na Gwiezdnych Wojnach z 50 na Imperium a na Powrocie chyba dwa razy tyle. Dlatego miałem "niedostateczny" na półrocze z ruska i fizyki dwa lata z rzędu. Nie dało się jakoś nauczycielom wytłumaczyć że to nie dlatego że nie lubię ich lub ich przedmiotów...

miałem wtedy darmowa kartę wstępu do kin...
eech te czasy

Staaary80:
Moje też nie ukrywam, ale traktują ludzi jak szmaty to mnie wkurza  :gun :gun :gun :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:

Staaary80:
Jeszcze raz się zastanowiłem nad tym, i stwierdzam, że pierdziele tą gre, nie dość, że prawie 200zł trzeba na nią wydać, to jeszcze od razu trzeba za około 100zł kupić karte na 60 dni, nosz kur.... 300zł na jedną grę to przesada aż za mocna, nawet jak dla mnie fana GW.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej