Hyde Park > Inne gry

SW tOR

<< < (4/10) > >>

pioteras:
To samo u mnie, ślinię się ostro na tę grę ale cena... jeszcze te 200zł na start to jakoś może by sie udało (świeta, choinka, mikołaj, prezenty  :D ) ale potem 60 zł co miesiąc, niby to tylko 60 ale w 5 miesięcy to już 300, rocznie 720zł !!!  :o  :mur:
Sporo za dużo jak na nasze polskie ( w większości) możliwości.
Mam nadzieję jednak że z czasem zmienią na FreeToPlay jak w większości tego typu gier, bardziej się to opłaca wydawcom.

Duqq:
No z tym traktowaniem ludzi jak szmaty to przesada ;) Grę robili dość długo, kasy na to poszło wszystko na pewno nie mało, do tego Lucas też swoje zgarnia, więc cena jest do tego wszystkiego adekwatna. Problem leży w tym, że żyjemy w takim kraju w jakim żyjemy, gdzie wiele rzeczy jest droższe niż w bogatszych krajach, a biorąc pod uwagę siłę nabywczą to wszystko jest droższe.
Czy to wina producentów i wydawców gier? Czy może naszych wspaniałych rzadzących?

Co do gierki to także jestem wielkim fanem SW ahh, gdyby nie ta cena to od dawna bym w to grał. Chociaż akcja gry dzieje się kilka tysięcy lat przed tym co było w filmach to klimat jednak jest. Właśnie, może skończy jak ABP i zmienią szybko na free to play, choć chyba nie ma co na to liczyć :)

Staaary80:
To, że wydali na produkcję gry około 100mln dolarów, nie znaczy, że powinni zdzierać z ludzi tyle kasy, bo i tak zarobią na tym krocie.

BartM:
Może się czepiam :) ale skoro pierwszy rok grania kosztuje blisko 1000 zł to grafika powinna bić na głowę B3.

sgt.PifPaf:
Przecież, tak samo było z WOW - po premierze przez dość długi czas (jak dobrze pamiętam, ponad rok) gra kosztowała małą fortunę (160-180 zł, realnie na dziś jakieś 250-300 zł). Bez prepka lub karty ( kto wtedy miał kartę kredytowa umożliwiającą płatności w internecie ?) gry i darmowego okresu nie dało się uruchomić.

LUcasArts@EA - koła nie wynaleźli. Ot skopiowali to co już kiedyś miało miejsce.
Na dobrą sprawę to tylko 16 zł więcej niż cena za jaka kupiłem BF3. I dużo, dużo zabawy...
Tylko ten abonament... Mam już serdecznie dość gier opłacanych co miesiąc. Jedna używana jakieś 4 miesiące w roku, czyli WoW, wystarczy. Aż nadto...

Nadal myślę nad zakupem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej