Hyde Park > Inne gry

SW tOR

<< < (5/10) > >>

BartM:
Czepiam się dalej, jeżeli prawdą jest, iż gra kosztowała 100mln zielonych, to sam nie wiem jak to ująć, to koszt "tekstur" ? i historii (skryptów) ? renderowanie obrazu, jak z gier blisko 10-cio letnich, ok, fun, klimat i inne, jak dla mnie gra musi wyglądać, są do tego technologie, do WoW mam podobne podejście, może wygląda jeszcze gorzej, odnoszę wrażenie, że jak steam, jadą na zabytkowych silnikach, czasem dodając im sterydów, niewiele gorzej wyglądał heretic2, 1998 rok produkcji.
Inaczej, jeżeli firma chce abym otworzył portfel i wydał 10x tyle co na BF3, to niech się zlituje i niech to wygląda 5x lepiej.

Duqq:
Z tym, że oni nie zdzierają z ludzi kasy. No może dla nas Polaków biedaków tak to może wyglądać, ale tak nie jest.
To trochę jak z tymi koszulkami polskiej reprezentacji (reprezentacji PZPN jak kto woli ;) ). Ludzie są oburzeni, że koszulka kosztuje ok. 300zł, ale co to w zasadzie ma obchodzić Nike? Ustalili cenę na ok. 99$ i tyle koszulka kosztuje na całym świecie, co ich ma obchodzić to, że u nas się zarabia prawie jak w Afryce?

To samo jest z tą grą. Nie bój się Maczeti, jestem przekonany, że analitycy w EA przeprowadzili wystaczającą ilość analiz jaka cena będzie optymalna i zapewni im zyski. Jeśli przeszacowali to na pewno będzie po jakimś czasie korekta i ceny spadną. Ale, kiedy mieliby zarabiać na grze najwięcej jak nie teraz, zaraz po premierze?

I tak, mnie też wkurza, że to wszystko jest takie drogie i nie stać mnie na to, żeby sobie w to bez wyrzutów sumienia pograć jak człowiek, ale to nie jest wina wydawców, na pewno nie w takim stopniu.

djDziadek:
No chyba, że okaże się że C3PO w tej grze to laska i że można ją namówić do... np. klęknięcia :) - wtedy może warto zapłacić :)

dziq76:
DJ za młodzi jesteśmy aby za to płacić. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

djDziadek:
Dobrze, ze nie mam JOKER na tablicach - buuuuhhhhaaaahahahaha :) :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej