Hyde Park > Inne gry

SW tOR

<< < (6/10) > >>

Staaary80:
Byłem w Saturnie i zrobiłem to... Wziąłem pudełko z grą do ręki, poczułem moc i oto jestem posiadaczem tej gry. Okazuje się, że cena zawiera abonament na 30dni, więc nie jest źle podzielę się wrażeniami jak trochę pogram.

djDziadek:
Wszelkie abonamentówki, to lipa, powinno być płacone za godziny (dni, miesiące) w grze a nie kalendarzowe, wtedy byłoby sprawiedliwie, a nie, wykupiłem kiedyś abonament do WOW-a na 3 miechy a grałem może z tydzień, potem nie miałem czasu a abonament szlag trafił - LIPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO ABONAMENTU!!!!!!!!!

Staaary80:
Jak się samemu nie spróbuje to się wiedzieć nie będzie :-) na razie czekam na możliwość rejestracji gry bo oczywiście strona SW zawalona :/

sgt.PifPaf:
Dobrze, że napisałeś - nie zajrzę do MM bo pewnie też bym coś poczuł - a w portfelu przed 1szym pustki
Mogłoby się na bramce okazać, że zbyt mocno kusi mnie... ciemna strona mocy  :rotfl:

Staaary80:
Oczywiście coś musi być nie tak.... to, że masz to darmowe 30dni nic nie daje, bo i tak musisz subskrypcje wykupić, jak nie masz (tak jak ja) karty kredytowej to jest dupa. Musze kupic prepaid'a :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej