Hyde Park > Inne gry

SW tOR

<< < (8/10) > >>

sgt.PifPaf:
i jak ?
działa ?
grasz ?
wrażenia ?

Staaary80:
Gram, działa.
Wczoraj siedziałem bite 12 godzin odkąd tylko uruchomiłem grę. Wrażenia.... hmmmm.... Jest, że tak powiem bosko :) Jak ktoś lubi SW to od razu się wciągnie. Ogrom możliwości i bardzo dużo różnych rzeczy do robienia. Szczerze mówiąc trochę się w tym gubię, ale to dopiero początki, potem będzie jeszcze gorzej :P Co do rozgrywki to jest pewnie tak jak w WoW, jednak sama historia i fabuła ciągną do przodu. Przez te godziny wylevelowałem do 11 poziomu, a możliwości rozwoju jest tyle, że szok. Znalazlem juz sobie nawet Gildie, bo samemu czesto nie idzie grac, bo jest po prostu za trudno. Czekam na kolejnych Browarców, bo wiadomo, że ze swoimi najlepiej.

Czy jestem zadowolony? Tak, nawet bardzo :-)

Gram na Basilisk Droid, serwer PvP, gram po stronie Republiki jako Jedi Sentinel

sgt.PifPaf:
hemm.. to chyba dzisiaj kupię o ile "U Idiotów" będzie na półce
szkoda że po stronie Republiki ale jak już jest, jak jest to się dostosuję
pod jakim nickiem grasz ?

i oby moc była z... konfiguracja sprzętową mojego notebooka  :rotfl:

Staaary80:
Gram pod jedynym słusznym nickiem :D Maczeti

djDziadek:
"force be with You"

"I'm not Your father - Luke"   -  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: - ale to musi powiedzieć Miki - z twarzą w metalowym wiadrze  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej