Hyde Park > Inne gry

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

<< < (3/7) > >>

Staaary80:
Niezwykle kusząca jest to propozycja :-) Pod RO2 bym się wtedy chętnie podczepił :-), na kasę możemy się umówić przy odbiorze i jakimś piwku :D

Duqq:
To w takim razie jak w końcu dojdzie ten kod i będę zamawiał to wezmę i dla Ciebie RO2, a potem się jakoś ustawimy na mieście. No problemo :)

djDziadek:
Pierwsze wrażenia...
Grafika - niestety kiepska
Gracze - 1-szy dzień i bany za imbota - litości
Skill - szybko się pada - za szybko...
(ze słuchu) ale i tak poczekam na więcej opinii, na razie nie mam zamiaru kupować....

Staaary80:
1. Grafa nie jest zła, fakt to nie to co BF, ale w oczy nie kłuje
2. A w której z obecnych gier tak nie ma?
3. No gra jest nastawiona na realizm, 1 Schuss - 1 Rus :P

Myślę, że będzie ciekawie, jak już powychodzą patche, bo błędów na początku z tego co czytam dużo.

Reksio1:
Powiem tak jak dla mnie kasa utopiona w błocie . Grafika nie jest zła pomysł też ok lecz gra nie dopracowana pod względem grywalności .Jednym słowem tak padasz od 1-2 strzałów nie wiesz z kąd i jak ciebie zabili , brak kompasu określającego w którą stronę atakujesz lub bronisz(jest dostępna mapa po wciśnięciu klawisza"M" ale w tym momencie nie masz możliwości grania)  . Gra polega na tym że kucasz siadasz, leżysz i czekasz jak jegomość podwinie się na strzał , czasami możesz czekać całe 10 do 30 min  .W ekipie są podziały klasowe jak w BF i najczęściej latamy jako szturmowiec z jednostrzałówką (mięso armatnie)  . Jak ktoś lubi siedzieć na miejscu 30 min żeby kogoś zabić to polecam ale jeżeli ktoś ma owsiki w tyłku to tą grą będzie monco rozczarowany tak jak ja  .Dopowiem tylko jeszcze że po instalce jest też spora aktualizacja która mnie osobiście zajęła przy prędkości netu z TPSA (2m)  cały dzionek. Tak więc ode mnie gra ma ogromnego minusa ,oczywiście ta opinia jest moją inwidualną każdy może mieć inne zdanie .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej