Hyde Park > Inne gry

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

<< < (4/7) > >>

Staaary80:
To co opisujesz miałem przy pierwszym kontakcie z BF-em, padałem jak mucha nie wiedziałem skąd i dlaczego, ale po jakimś czasie zaczęło wychodzi, tutaj pewnie też tak będzie :-) pożyjemy zobaczymy. Aha no i właśnie gra jest podobno nastawiona na współpracę, więc jeżeli grasz na publiku sam, z innymi pewnie nic z tego nie wyjdzie, jak już się rozglądam za ludzmi do grania :-)

Duqq:
No niestety gra ma sporo niedociągnięć, ale na szczęście nie chodzi o tyle o rozgrywkę, co o problemy z osiagnięciami, jakieś bugi, spadające fpsy. Kilka patchy i bedzie w porządku, w końcu to nie gra na tydzień, a panowie z Tripware dbają o nieustanne wsparcie dla swoich produkcji. Więc o to jestem spokojny, szkoda tylko, że wydali ta gre w takim stanie, mogli poczekać jeszcze z premierą.

Co do tego, że rozgrywka tutaj nie jest taka jak w CoD to no cóż.. Nie jest to typowa strzelanka, gdzie przeżyjesz serię z pepeszy i trzeba grać rozważnie, a życie żołnierza się liczy. Jutro wyślą w końcu ten kupon zniżkowy i można zamawiać. I tak najbardziej czekam na mod Rising Storm co by postrzelać do żółtków :)

Duqq:
Maczeti gierka będzie w poniedziałek. Dalej mieszkaszw Brzeźnie? Jeśli tak to możemy się spotkać przy molo tam jest knajpa Wielki Błękit napijemy się piwka, ja przy okazji sobie zrobię spacer nad morzem, a potem odwiedzę koleżankę na Zaspie :) Więc by mi pasowało, a Tobie? :)

Staaary80:
Tak dalej Brzeźno, knajpa mi znana :-) najlepiej 19-20 by mi pasowało.

Duqq:
No to w takim razie będę musiał najpierw pojechać na Zaspę hehe :) Okey, to ja o 19.30 czekam koło Błękitu, będę mial niebieskie dźinsy i czarna kurtkę, może podjadę sobie na rowerze to i rower będę miał :) Więc do jutra ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej