Hyde Park > Inne gry

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

<< < (5/7) > >>

Staaary80:
OK, to jesteśmy umówieni

djDziadek:
Dajcie tylko znać dziewczęta, jak tam randka :D :)  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Staaary80:
Kolejne naszło mnie oświecenie. Tak patrze na Twoje nowe zdjęcie Dziadek i myślę sobie skąd ja znam tą twarz i już wiem.

Duqq:
Niestety Dziadek nici z randki. Nie wiem jak Ci to Maczeti napisać, ale przyszedł dziś kurier z grą i w środku była jedna kopia... Nie wiem co się stało, ale najwyraźniej w sklepie muve.pl robią sobie jakieś jaja. Co najlepsze na fakturze jest jedna sztuka, ale cena jakaś kosmiczna 129,90 zł  :o Z rabatem powinno być 59,9 zł (biorąc pod uwagę jedną sztukę), oczywiście zapłaciłem z góry za dwie sztuki, więc ta cena na fakturze nic nie znaczy, ale skąd ona się wzięła to nie wiem. Napisałem do nich maila, żeby wyjaśnili sytuację, bo to nie jest śmieszne.

Tak, więc przepraszam Cię Maczeti, a żeby nie było, że tak się tylko wykręcam sam zobacz:





Jakieś żarty po prostu.

PS. Na fakturze nie ma BF3, bo z niego ostatecznie zrezygnowałem, gdyż trzeba by było czekać na wysyłkę wszystkich gier do jego premiery.

Staaary80:
takie rzeczy to tylko w naszym kraju :( ja pierdziele, a na dodatek nie mam netu juz sie cieszylem ze chociaz przejde singla  :mur: (pisze od zonki z lapka ma jakies mobilne gowno)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej