Hyde Park > Inne gry

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

<< < (2/7) > >>

Staaary80:
Ja z jakichś powodów coraz mocniej zacząłem się interesować RO2. Gra wydaje się być bardzo interesująca a i pozbawiona wielu pierdół które mnie drażnią w nowych odsłonach BF3 i MW3. Ja nie lubie jak jest dużo rodzajów broni itd. A tutaj zapowiada się całkiem fajna zabawa :-) dziś pod wieczór zrobię sobie sesje z filmikami i może jakoś betę się uda zagrać :-)

Duqq:
Ja w poniedziałek sobie zamówiłem już kopię w Empiku za 75zł. Nie jest to w sumie tak dużo. Grałem (niedługo niestety, bo nie na swoim koncie) w pierwszą część, która bardzo mi się spodobała, ale nie kupiłem swojej kopii, bo zdecydowałem poczekać na dwójkę, która wtedy już była zapowiedziana. Gra jest dosyć inna od większości FPSów, szczególnie ze względu na to, że bardzo łatwo jest zginąć. Praktycznie jeden strzał i nie żyjesz. Po tym co widziałem w gameplayach i czytałem w zapowiedziach to sądzę, że gierka sprawi mi naprawdę sporo radości.

Szczególnie czekam na moda Rising Storm, który ma się pojawić niedługo po premierze, a którego akcja będzie się toczyć podczas walk o Pacyfik.

Niestety z tą grą w betę to może być ciężko, bo dostęp do niej mają jedynie osoby, które złożyły zamówienie na pre-ordera w Steamie i to exclusive edition. No chyba, że kogoś takiego znasz to zazdroszczę, ja niestety nie, ale filmiki i wrażenia jakie czytałem mnie osobiście przekonują. Choć beta, która jest dostępna od ponad tygodnia ma trochę błędów to wierzę, że pełna wersja będzie się prezentować dobrze. No i przede wszystkim wiem, że będzie ciągłe wsparcie twórców, którzy nie zapomną o tytule miesiąc po premierze.

No nic za 5 dni ta premiera, zobaczymy jak będzie :)

Staaary80:
Wiem już. Beta zamknięta, a i tak kiepska bo optymalizacja do dupy i błędy. No, ale która gra nie ma błędów :P W każdym razie poczekam na premierę i wtedy się okaże jak to z tym będzie. Bo tak jak na to patrzałem, to może być fajnie. Chociaż chowanie się za osłony, to widać, że zerżnęli ostro z Gears of War. No ale co tam :P

Staaary80:
Duqq grałeś ??!! Podziel się wrażeniami :piwo:

Duqq:
No właśnie Maczeti Empik z tego mojego zamówienia sobie jaja jakieś zrobił i przysłali mi maila, że grę proponują mi do odbioru dopiero 26 września :) Więc zrezygnowałem z ich usług, zamówiłem za punkty 40% kupon rabatowy w Cenedze i tam zamierzam kupić grę. Niestety oni także mają zółwie tempo i kod rabatowy wyślą mi dopiero w środę (bo wysyłają w środy, a ja złożyłem zamówienie w czwartek), więc dopiero w środe będe mógł zamówic grę, kurierem powinna dojść czwartek-piątek. Dopiero wtedy pogram, ehh..

No, ale gra wyniesie mnie wtedy 60 zł, do tego zamówię sobie przy okazji BF-a 3 LE + Rainbow Six gratis, który ze zniżką wyjdzie 90zł, więc chyba nie tak źle. W sumie jeśli chcesz Maczeti i jeszcze mieszkasz w Gda to mogę i Tobie przy okazji zamówić jedną, albo drugą grę jeśli chcesz którąś z nich nabyć, jesli takie ceny Cię zadowalają ;)

A co do RO2 to z tego co widziałem to premiera średnio im wyszła i gra ma dużo błędów. Nie tyle w samej rozgrywce, bo ta jest jak każdy piszę świetna. Ale są błędy z serwerami, naliczaniem osiagnięć i wczoraj wyszedł pierwszy patch. Więc może to i lepiej, że troche poczekam na grę, bo do tego czasu przynajmniej się z tym uwiną i będzie można spokojnie zasiąść do rozgrywki ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej