Hyde Park > Inne gry

konsolw xbox vs ps3 vs wii

<< < (2/8) > >>

Duqq:
Właśnie, w sumie racja czy wybierzesz X360 czy PS3 będziesz zadowolony:)

Gelert:
co do gier, jak pisałem, wsiorawno, konsolę chcę kupić bardziej pod kątem młodego, niż swoim, choć sobie z czasem pewnie kierownice dokupię i połupie w jakieś wyścigi
o kinectcie i grach sportowych słyszałem dużo dobrego, stąd moje skłonności w tą stronę ;)

ale wszelkie informacje szczególnie od osób które miały okazję porównać wszystkie platformy są bardzo cenne

MrQba:

--- Cytuj ---Bo na allegro możesz sobier kupić konto z punktami na xb i za to kupować gry i inne pierdoły
--- Koniec cytatu ---
Maczata , do sony masz to samo , ładujesz konto i kupujesz wszystko online przez konsolę .

PANGRYS  heheh nie zrozum mnie żle , ale z tym
--- Cytuj ---miażdży konkurencję
--- Koniec cytatu ---
to chyba przesadziłeś , moze miałem jakiegoś popsutego x boxa , zresztą to nie ważne , wszystko zależy co komu pasuje

Ogre:
Jak chcesz to WII mogę Ci użyczyć. U mnie stoi i się kurzy. Jak Ci się spodoba to po jakiejś półcenie Ci mogę puścić i to z pakietem gier w sam raz dla dzieciaka. Sam kupiłem używaną, bo chciałem trochę mieczami świetlnymi pomachać i ewentualnie wII fitness sobie sprawić. Akurat dzieciak z bloku potrzebował sprzedać bo na coś tam zbierał (nawet nie wiem czy nie na jakąś "doroślejszą" konsolę ;) ) więc sobie nabyłem.

Ja nie bardzo mam kiedy grać bez słuchawek.

Gelert:
Ogre, pomyśle, a w razie czego to na jaka kwotę należałoby się przygotować?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej