Autor Wątek: Takie pytanie Panowie…  (Przeczytany 2136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maszyb

  • Gość
Takie pytanie Panowie…
« dnia: 29 Lipca 2010, 09:35:02 »

   Jesteście jak to sami nazywacie grupą starszych graczy, więc od starsze osoby powinny być przykładem dla innych zwłaszcza dla młodzieży.  Lecz odnoszę wrażenie ,iż niektórzy z was zachowują się gorzej niż ja chociaż nawet nie mam skończonych 18 lat.
Tak bardzo przestrzegacie zasad i jesteście tacy bardzo źli jak ktoś je łamie ,a sami zachowujecie się jak dzieci. Tak PanGrysie, nie wiem o co Ci chodzi??  Twoje chamskie zagrywki pamiętam jeszcze jak byłeś w SWT i były dla mnie po prostu śmieszne. 
         Dostałem wczoraj na waszym serwerze Kicka 2 razy, no pierwszy raz jeszcze rozumiem make room for admin, ok, myślę sobie, ale osób grający?? Było wtedy 20 więc były jeszcze 4 slot ale ok. nie będę się pluł. Wchodzę znowu i za 5 min Kick za cytuje: „SPADAJ”??? I pytam się co to znaczy? Wiem nie musimy się wszyscy kochać i lubić ,ale szanować wypadałoby. Czy ja was kiedyś obraziłem?? No nie przypominam sobie. Jeśli tak przypomnij mi to przeproszę. Lubię grać na tym serwerze panuje miła atmosfera, z wieloma graczami z BroWar znam się i można z nimi zagrać teamplaya . Więc nie rozumiem Twojej postawy wobec mnie PanieGrysiu? Przestrzegam waszych zasad bo to wasz serwer i jestem tam tylko gościem, a nie ma tam zasady NO MASZYB  ,ale możesz przecież ustalić taką zasadę razem z innymi którzy płacą na ten serwer i będziesz miał po problemie. (a dla mnie mała reklama )

         Więc wracając do tematu Takie pytanie Panowie… jesteście praworządni więc zacznijcie od siebie wtedy inni będą was bardziej respektować. Czy panuje u was zasada Kali ukraść krowę dobrze, kaliemu ukraść krowę źle??

Pozdrawiam Grupę BroWar 
Maszyb

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1403
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Takie pytanie Panowie…
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipca 2010, 09:56:22 »
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ale sobie wlewasz ...  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Kicki wczoraj dostało więcej osób bo kilku BroWar-owców chciało wejść więc zawsze więcej robię wolnych miejsc.Dlatego mogłeś widzieć że jest w 20 slotów a Ty lecisz.
Nasz serwer więc to My podejmujemy decyzje kto leci i tyle ... I możesz sobie dorabiać opinię jaki jesteś nieszczęśliwy i gnębiony.
Czy ja was kiedyś obraziłem?? No nie przypominam sobie. Jeśli tak przypomnij mi to przeproszę.

O błogosławiona krótka pamięć ...  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dla mnie koniec tej dyskusji. I nie kłam więcej i naucz się odpowiedzialności .

Maszyb

  • Gość
Odp: Takie pytanie Panowie…
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipca 2010, 12:32:05 »
Wcale swoich żali nie wylewam bo nie jestem mała dziewczynka ;p
No masz prawo robić sobie co chcesz w końcu zapłaciłeś za to :)
No mam słabą pamięć więc możesz mi przypomnieć ,lecz pamiętaj że ja tego nie zacząłem.  8)
Masz racje nie ma sensu dyskutować z Tobą ,gdyż jesteś ignorantem.

Pozdrawiam resztę BroWarków :)

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1403
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Takie pytanie Panowie…
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipca 2010, 12:41:36 »
Poczytaj sobie  :google: jaka jest różnica pomiędzy wyrażeniami "wlewasz sobie" a "wylewać żale" . :lol: :lol:
I to ze po prostu nie mam ochoty z Tobą grać czy rozmawiać czyni mnie ignorantem ?? :rotfl: :rotfl:

Poprawiłeś mi dziś humor  :rotfl: 

Maszyb

  • Gość
Odp: Takie pytanie Panowie…
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Lipca 2010, 13:29:11 »
Nie ma za co :)
Ty mi też wczoraj więc jesteśmy kwita :P

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.99 Chrome 5.0.375.99
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Takie pytanie Panowie…
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Lipca 2010, 16:46:31 »
Halo, halo, panowie szlachta, @Maszyb zadałeś pytanie - dostałeś odpowiedź, to ja podjąłem decyzje kto leci bo m.in. dla mnie było robione miejsce, nie poleciałeś sam - poleciało was (graczy) więcej, masz rację nasz serwer nasze rządy, koniec kropka.
Nie jesteśmy chamscy bo gdybyśmy tacy byli nie grał by nikt z m.in. z Fragów i kilku innych grup, nie wprowadzamy odpowiedzialności zbiorowej.
Jeśli gra ci się fajnie to graj, niestety :
ADMIN is always the first.


Maszyb

  • Gość
Odp: Takie pytanie Panowie…
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Lipca 2010, 17:26:57 »
No dobra dziadek rozumiem że admini i to respektuje ,ale kick za : U Spadaj?? O to zagranie mi chodzi. No mogę pograć o ile znowu nie będzie bezsensowny kick za miłość do ojczyzny i chęć do życia :)
« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2010, 17:28:31 wysłana przez Maszyb »